fortuna

Bonus 100 % w kasynach Unibet

0

Serwis Unibet to jeden z liderów rynku internetowego hazardu. Dla swoich nowych graczy przygotował ostatnio bardzo wiele ciekawych promocji i bonusów. Jest to szczególnie dobra informacja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają grę w kasynach. Unibet posiada aż dwa kasyna i w każdym z nich obowiązuje bonus 100 procent dla nowych graczy. Jeśli do tej pory nie korzystaliśmy jeszcze z jego usług zróbmy to właśnie teraz.

Jeśli zdecydujemy się na rozpoczęcie swojej przygody z kasynem w serwisie Unibet będziemy musieli najpierw dokonać rejestracji konta gracza. Operacja ta nie powinna nam zająć więcej niż kilka minut. Po jej zakończeniu będziemy musieli dokonać pierwszego transferu pieniędzy na swoje konto. Jeśli dokonamy pierwszej wpłaty bukmacher podwoi nasz wkład – wpłacając 20 euro drugie tyle zostanie zapisane na naszym koncie w postaci bonusu. Trzeba jednak pamiętać, iż maksymalna wartość bonusu, która może zostać zapisana na naszym koncie wynosi równowartość 100 euro. Wpłacając więcej niż 100 euro nie liczmy, że operator podwoi nasz wkład. Ciekawa informacją jest to, że serwis Unibet oferuje swoim graczom dwa wirtualne kasyna i w każdym z tych kasyn gracze uprawnieni a do skorzystania z opisywanego bonusu.

 

 

Znamy już ogólne zapisy dotyczące bonusu, jednakże z każda promocja związane są liczne warunki, które należy spełnić. Pierwszym z nich jest fakt, iż z promocji może skorzystać tylko i wyłącznie nowy gracz. Jeśli spełnimy ten warunek, wpłacimy pieniądze na konto i przyznany zostanie nam bonus nie sadźmy, że będziemy mogli go tak szybko wypłacić. Jest to możliwe dopiero po dokonaniu 25-krotnego obrotu kwotą bonusu. Nie jest to takie proste, jednak wielu graczom się to udaje. Ważne jest także to, iż do wspomnianego obrotu kwotą bonusową nie wlicza się gier takich jak: Baccarat, Black Jack, Ruletka czy Kości. Każdy gracz, który zdecyduje się skorzystać z promocji musi się liczyć także z tym, że wycofanie przelewu przed spełnieniem warunku wypłaty skutkuje wycofaniem bonusu. Nie warto tez próbować kilkukrotnie starać się o bonus, gdyż wszystkie tego typu akcje mogą doprowadzić do wykluczenia z promocji lub znacznie bardziej dotkliwych konsekwencji. Pamiętajmy zatem, aby przed wzięciem udziału w promocji dokładnie przeczytać regulamin promocji i wszelkie informacje dotyczące bonusu. Znajdziemy je na stronie internetowej bukmachera www.unibet.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK