fortuna

Kasyna na niemieckich autostradach?!

0

Władze landu Saksonia-Anhalt zdecydowały na prywatyzację swoich kasyn. Obiecują, że najpóźniej na początku 2009 roku parlament tego kraju związkowego ma zatwierdzić nową ustawę o kasynach, umożliwiającą ten proces. Będzie to ogromna szansa dla różnego rodzaju nieszablonowych form oferowania hazardu.

Jednym z najbardziej ekscentrycznych pomysłów jest umożliwienie wprowadzenia prywatnych kasyn na niemieckie… autostrady! Jak na razie rząd Saksonii-Anhalt wyraził zgodę na otwarcie dwóch takich lokali. Tą decyzją dał sygnał dla innych chętnych do prowadzenia tego typu działalności.

Liberalizacja hazardu w tym kraju związkowym Niemiec ma swoją głęboką przyczynę w postaci bankructwa trzech państwowych kasyn – w Magdeburgu, Halle i Wernigerode. Z powodu mniejszej frekwencji kasyna te odprowadzają do państwowej kasy zamiast 70, zaledwie 25 – 50 procent przychodów. Obiekty te będą sprywatyzowane, bo jest to jedyny sposób zapobieżenia ich całkowitemu zamknięciu i zwolnieniu wielu pracowników. Kasyna na autostradach to jeden z tych pomysłów, które mają wesprzeć upadający niemiecki hazard i nieco podreperować państwową kasę.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.