fortuna

Bonus na Wirtualne Sporty w Fortunie

Fortuna dla nowych i obecnych swoich graczy oferuje specjalną promocję w związku z uruchomieniem Wirtualnych Sportów, które dostępne są 24h/7 dni w tygodniu!

Wszyscy gracze, zarówno Ci, którzy mają już konto w Fortunie, jak i nowi, mogą skorzystać z następującej promocji:

1. Zarejestruj się lub zaloguj w Fortunie,
2. Zagraj kupon w Wirtualne Sporty
3. Wyślij wiadomość na adres mailowy konkurs.fortuna@efortuna.pl, w temacie maila wpisz „Promocja Wirtualne Sporty” z informacją o swoim loginie w Fortunie,
4. Fortuna odda Ci równowartość zakładu!

Promocja trwa do 14.07.2017 r., dostępna jest zarówno dla nowych jak i starych Klientów Fortuny. Regulamin do promocji – dostępny na stronie bukmachera.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w Fortunie
Fortuna
 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.