fortuna

Ruletka ? najpopularniejszy system gry

0

Od wieków gracze próbują pokonać matematyczne reguły, które mówią, że na ruletce wygrywać się nie da. Są tacy, którzy mówią otwarcie – istnieje system gwarantujący zysk. Taki ukrywa ponoć znany Brytyjczyk – Derren Brown.

Czy naprawdę istnieje niezawodny system, który gwarantuje zyski każdemu? Według mojej wiedzy NIE. Oczywiście nie znaczy to, że nie istnieje system, który pomoże wygrywać krótkoterminowo. Takim systemem, jest progresja która minimalizuje ryzyko porażki a zwiększa prawdopodobieństwo zwycięstwa. Dzieje się tak jednak w połączeniu z mniejszym zyskiem.

Mały, ale pewny zysk? Dokładnie tak to wygląda. Trzeba jednak pamiętać, że pewny do czasu. Większość graczy kiedy trwa dobra seria – gra dalej, a kiedy gra się bez końca, kiedyś się przegra. Jeśli zastosować progresję w krótkim terminie, szansa na podwojenie kapitału w ciągu jednego dnia jest bardzo duża!

Na czym polega progresja? Najprostszą jej definicją jest podnoszenie stawki w razie porażki, oraz zmniejszanie stawki na początkową w przypadku wygranej. Mnożnik, czyli to ile razy podnosimy stawkę po przegranym kuponie zależy od kursu, w jakim postawimy dany zakład.

Na przykładzie gry na kolor czerwony, przedstawię system stawkowania standardowej progresji.
1) pierwszy kupon za 1zł
2) drugi kupon za 2zł
3) trzeci kupon za 4zł
4) czwarty kupon za 8zł
5) piąty kupon za 16zł
6) szósty kupon za 32zł
7) siódmy kupon za 64zł
8) ósmy kupon za 128zł
9) dziewiąty kupon za 256zł
10) dziesiąty kupon za 512zł

Na powyższym przykładzie, stawiając konsekwentnie na czerwone:
– inwestujemy 1023zł
– wystarczy, że przynajmniej raz w dziesięciu kolejnych obrotach ruletki wypadnie czerwone i wygrywamy
– wygrana wynosi 1zł na każdym etapie

Prawdopodobieństwo tego, że 10 razy pod rząd nie wypadnie czerwone (19/37)^10 wynosi 0,12% czyli 12,75 promila czyli około 1 do 784.

Biorąc pod uwagę bonusy dla nowych graczy, progresję można wykorzystać dobrze i na niej zarobić. Zapraszamy do naszej sekcji kasyna, gdzie znajdują się najlepsze bonusy na ruletkę.

GRAJ W RULETKĘ I ZGARNIJ BONUSY

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.