fortuna

AllSlots Casino dla Hiszpanów

0

E-hazardowa marka AllSlots oferująca grę na automatach rozszerzyła swoją ofertę na graczy z Hiszpanii.

Wcześniej strona AllSlot dostępna była jedynie dla użytkowników anglojęzycznych. Teraz firma wykonała ukłon w stronę graczy posługujących się językiem hiszpańskim wprowadzając wersję strony w ich języku.

"Mamy graczy z całego świata – a Wielkiej Brytanii, Europy, Ameryki Północnej, Australii. To co ich łączy to chęć otrzymywania innowacyjnych gier – takich jak nasze. Wszyscy lubią sprawną wypłatę wygranych i potrzebują zaufanej firmy oferującej usługi online" – mówił przy tej okazji Ondrej Tuma ze Slotland.

"Nasi hiszpańscy gracze doceniają Slotland, ponieważ dostarczamy nowe, unikalne gry, mamy świetną obsługę klienta po hiszpańsku, a jackpot często przekracza u nas 100 tys. dolarów" – dodał Tuma.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.