fortuna

Betway Blast

0

Firma Betway wprowadziła do swojej oferty zupełnie nową promocję, której próżno szukać na stronach innych firm bukmacherskich. Na złym polega nowa promocja? Co trzeba zrobić, aby otrzymać atrakcyjny bonus? Jakie warunki spełnić? Na wszystkie te pytania zaraz odpowiemy.

November Betway Blast to zabawa, która mało jest związana z hazardem. Naszym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na kilka zadanych przez organizatora pytań. Betway przewidział nagrody pieniężne, które można otrzymać odpowiadając na trzy bardzo proste i krótkie pytania. Jeśli uda nam się zdobyć pierwsze miejsce otrzymamy równowartość 50 dolarów. Kolejne miejsca, czyli drugie i trzecie premiowane są nagrodami pieniężnymi wynoszącymi równowartość 30 dolarów. Jakie pytania zadał bukmacher? Pierwsze pytanie dotyczy Lobby Kasyna, a dokładniej miejsca, w którym znajdziemy balans konta w kasynie. Kolejne pytania zmusza gracza do wykazania się z znajomością najnowszych gier w serwisie. Ostatnie pytanie sprawdza czy gracz wie, jak dużo punktów trzeba zdobyć, aby stać się Platynowym Graczem w Betway. Do każdego z pytań przewidziane są cztery podpowiedzi. Jeśli znamy odpowiedzi na wszystkie pytania lub przynajmniej tak nam się wydaje wyślijmy nasze odpowiedzi droga mailową na podany przez Betway adres e-mail. Przy wysyłaniu wiadomości należy spełnić wszystkie wymagania bukmachera, zły tytuł lub forma listu może być powodem nieprzyznania bonusu. Warunkiem zakwalifikowania się do otrzymania nagród jest uprzednie dokonanie depozytu do kasy na kwotę nie mniejszą niż 20 dolarów. Jeśli nie spełnimy tego warunku nie możemy liczyć na uzyskanie jednej z cennych nagród.

Przed przystąpieniem do promocji należy bardzo dokładnie przeczytać regulamin promocji. Szczególną uwagę zwróćmy na sposób i formę maila, którego należy wysłać do bukmachera. Wszelkie informacje na temat promocji oraz szczegółowy regulamin znajdziemy na stronie internetowej bukmachera: www.betway.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.