fortuna

Betway Bonus powitalny aż do 1 000$

0

W kasynie Betway znajdziemy ostatnio bardzo ciekawą promocję, dzięki której możemy zyskać nawet do 1 000 dolarów bonusu! Bonus takiej wysokości jest bardzo łakomym kąskiem dla wielu graczy, dlatego warto dobrze przemyśleć czy nie warto wziąć w niej udziału.

Zasady bonusu są dość skomplikowane, jednakże bukmacher przygotował bardzo dokładny jej opis i wszystko krok po kroku wyjaśnił. Bardzo ważną informacją jest to, że promocja dotyczy nie jednego a trzech bonusów. Wszystkie trzy bonusu mogą być wykorzystane do 42 dni od momentu rejestracji. Należy jednak pamiętać, iż aby otrzymać pierwszy i każdy następny bonus należy dokonać depozytu. Pierwszy bonus to nic innego, jak 100 procentowy bonus funkcjonujący do kwoty 250 dolarów. Jedyne co trzeba zrobić to dokonać wpłaty na własne konto oraz wysłać maila pod wskazany w instrukcji adres i opatrzyć go odpowiednim tytułem. Jeśli spełnimy wszystkie te warunki możemy oczekiwać, że za kilka chwil na naszym koncie zostanie zaksięgowany bonus. Po uruchomieniu pierwszego bonusu możemy przystąpić do realizacji drugiego. Drugi bonus nie jest już tak atrakcyjny, gdyż wynosi tylko 25 procent i podobnie jak poprzedni funkcjonuje do kwoty 250 dolarów. Aby go uruchomić trzeba zaznaczyć odpowiednie okienko na stronie, na której będziemy dokonywać depozytu. Przy okazji składania drugiego depozytu trzeba pamiętać o wysłaniu podobnego maila, jak we wcześniejszym przypadku. Pozostał nam jeszcze trzeci bonus do omówienia. A jest to bonus wynoszący 50 procent funkcjonujący do kwoty aż 500 dolarów. Aby go otrzymać należy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku drugiego bonusu. Jak nietrudno zauważyć sumując kwoty wszystkich możliwych bonusów do zgarnięcia jest aż 1000 dolarów. Warto się zatem poważnie zastanowić, czy nie warto czasem skorzystać z tej promocji i być może znacznie się wzbogacić.

Poza samymi zasadami przyznawania bonusów należy także dokładnie przeczytać regulamin promocji. Znajdziemy tam między innymi informację mówiące o tym, że wypłata wartości bonusu możliwa jest tylko w przypadku dokonania 30-krotnego obrotu, a minimalny depozyt wynosi 20 dolarów. Co więcej trzeba pamiętać, iż oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych graczy oraz o tym, że na realizację bonusu mamy 42 dni. Te i wiele innych istotnych zapisów znajdziemy na stronie internetowej bukmachera www.betway.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.