fortuna

Betway Bonus powitalny aż do 1 000$

0

W kasynie Betway znajdziemy ostatnio bardzo ciekawą promocję, dzięki której możemy zyskać nawet do 1 000 dolarów bonusu! Bonus takiej wysokości jest bardzo łakomym kąskiem dla wielu graczy, dlatego warto dobrze przemyśleć czy nie warto wziąć w niej udziału.

Zasady bonusu są dość skomplikowane, jednakże bukmacher przygotował bardzo dokładny jej opis i wszystko krok po kroku wyjaśnił. Bardzo ważną informacją jest to, że promocja dotyczy nie jednego a trzech bonusów. Wszystkie trzy bonusu mogą być wykorzystane do 42 dni od momentu rejestracji. Należy jednak pamiętać, iż aby otrzymać pierwszy i każdy następny bonus należy dokonać depozytu. Pierwszy bonus to nic innego, jak 100 procentowy bonus funkcjonujący do kwoty 250 dolarów. Jedyne co trzeba zrobić to dokonać wpłaty na własne konto oraz wysłać maila pod wskazany w instrukcji adres i opatrzyć go odpowiednim tytułem. Jeśli spełnimy wszystkie te warunki możemy oczekiwać, że za kilka chwil na naszym koncie zostanie zaksięgowany bonus. Po uruchomieniu pierwszego bonusu możemy przystąpić do realizacji drugiego. Drugi bonus nie jest już tak atrakcyjny, gdyż wynosi tylko 25 procent i podobnie jak poprzedni funkcjonuje do kwoty 250 dolarów. Aby go uruchomić trzeba zaznaczyć odpowiednie okienko na stronie, na której będziemy dokonywać depozytu. Przy okazji składania drugiego depozytu trzeba pamiętać o wysłaniu podobnego maila, jak we wcześniejszym przypadku. Pozostał nam jeszcze trzeci bonus do omówienia. A jest to bonus wynoszący 50 procent funkcjonujący do kwoty aż 500 dolarów. Aby go otrzymać należy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku drugiego bonusu. Jak nietrudno zauważyć sumując kwoty wszystkich możliwych bonusów do zgarnięcia jest aż 1000 dolarów. Warto się zatem poważnie zastanowić, czy nie warto czasem skorzystać z tej promocji i być może znacznie się wzbogacić.

Poza samymi zasadami przyznawania bonusów należy także dokładnie przeczytać regulamin promocji. Znajdziemy tam między innymi informację mówiące o tym, że wypłata wartości bonusu możliwa jest tylko w przypadku dokonania 30-krotnego obrotu, a minimalny depozyt wynosi 20 dolarów. Co więcej trzeba pamiętać, iż oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych graczy oraz o tym, że na realizację bonusu mamy 42 dni. Te i wiele innych istotnych zapisów znajdziemy na stronie internetowej bukmachera www.betway.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK