fortuna

Program lojalnościowy Betway

0

Dziś zaprezentujemy program lojalnościowy przygotowany przez bardzo znanego bukmachera online, a mianowicie przez firmę Betway. Program ten został przygotowany z myślą o najbardziej aktywnych graczach, na których firmie bardzo zależy. Przygotowana promocja przewiduje dla istotnych graczy wiele atrakcyjnych nagród oraz wymiernych korzyści. Jeśli posiadamy konto w serwisie powinniśmy się dobrze jak najszybciej zaznajomić się z zasadami promocji.

Bukmacher przewidział aż cztery poziomy programu lojalnościowego – niebieski, srebrny, złoty i platynowy. Oczywiście im wyższy poziom zdobędziemy tym większe nagrody będziemy mogli zdobyć. Jak zdobywać punkty i piąć się po szczeblach programu lojalnościowego? Zasady są bardzo proste – za każde 10 dolarów wydane w kasynie Betway gracz otrzymuje 5 punktów lojalnościowych. Należy jednak zwrócić uwagę, iż różne gry mają różny procent przyznawania bonusu. Przykładowo jeśli gramy w grę, gdzie otrzymamy 100%punktów to grając za 100 dolarów możemy liczyć na uzyskanie 50 punktów lojalnościowych. Jeśli jednak procent ten wynosi tylko 50 to przy tej samej stawce otrzymamy tylko 25 punktów lojalnościowych. Wiemy już jak gromadzi się i nalicza punkty, dlatego teraz zobaczmy jak dużo musimy ich zebrać, aby wskoczyć na kolejny poziom programu. Gracz posiadający do 5 000 tysięcy punktów jest graczem niebieskim, jeśli przekroczymy ta granicę i zatrzymamy się przed 25 000 punktów otrzymamy status srebrnego gracza. Jeśli jednak ilość naszych punktów będzie mieścić się w przedziale od 25 000 do 75 000 wskoczymy na poziom złoty. Każdy gracz, który zdobędzie więcej punktów będzie się cieszył najwyższym, platynowym statusem. Poza zdobywaniem punktów w celu wskoczenia na następny poziom musimy także zdobyć ich pewną ilość, aby utrzymać się na aktualnym poziomie. I tak jeśli gracz chce nadal cieszyć się statusem złotego gracza musi zdobyć przynajmniej 2 500 punktów. W przypadku pozostałych poziomów jest to odpowiednio 12 500 oraz 37 500 punktów.

Zdobyte w grze punkty można zamieniać także na tak zwane środki bonusowe. Za każde 5 000 punktów lojalnościowych gracz może otrzymać 10 dolarów w środkach bonusowych. Trzeba mieć na uwadze, iż wymianie podlega tylko 5 000 punktów i jego wielokrotność. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej bukmachera: www.betway.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.