fortuna

Bingo Bonus Expekt

0

Aby zachęcić większa liczbę graczy do wspaniałej gry, jaka niewątpliwie jest Bingo serwis Expekt przygotował specjalna promocję. Promocja jest bardzo korzystna, jednak należy pamiętać, że nie jest przeznaczona dla każdego. Prawo do skorzystania z niej maja tylko i wyłącznie nowi gracze, którzy dopiero co dokonali rejestracji i stali się nowymi użytkownikami serwisu Expekt.

Bingo jest niezwykle popularna grą, jednak serwis chcąc zachęcić do gry nowych użytkowników specjalnie dla nich przygotował nowa promocję. Funkcjonuje ona pod nazwą 100 % Bingo Bonus. Jak nietrudno się domyślić po samej nazwie pozwala ona na podwojenie własnych środków przeznaczonych na grę. Gdy zaraz po rejestracji proszeni jesteśmy o dokonanie pierwszego depozytu możemy liczyć na jego podwojenie. Jak duży może być bonus – bukmacher może nam przekazać Nawet 150 euro bonusu do pierwszego transferu go gry Bingo.

Oczywiście nie jest to jedyna niespodzianka dla nowych graczy. Poza 100 % bonusu przyznawanego do pierwszego bonusu, nowi gracze mogą liczyć na uzyskanie także dodatkowych 20 % przy dokonywaniu kolejnych wpłat. Dzięki niemu nasze szanse na wygraną będą znacznie większe a mile spędzony czas przy bingo dłuższy. Aby otrzymać dodatkowy bonus będziemy musieli wpłacić do bingo przynajmniej 1 euro i dokonania nim trzykrotnego obrotu. Na jego uzyskanie możemy tez liczyć w przypadku, gdy przegramy 95 % kwoty transferu, a nie dokonamy wspomnianego wyżej obrotu.

Podobna sytuacja jest w przypadku 100 % bonusu, o którym pisaliśmy na początku. Aby go otrzymać musimy stracić 95 procent kwoty transferu lub dokonać sześciokrotnego obrotu tej kwoty. Gdy spełnimy jeden z tych warunków możemy liczyć na dodatkowe zasilenie naszego konta.

Jeśli zainteresowała nas promocja Expekt zarejestrujmy konto gracza u tego bukmachera, a następnie dokonajmy pierwszej wpłaty. Gdy już będziemy mieć to za sobą nie pozostaje nic innego, jak tylko przejść do Lobby Bingo i przetransportować do tej gry przynajmniej 5 euro. Zaraz po zaksięgowani tej kwoty możemy przejść do najprzyjemniejszego elementu – do gry. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej www.expekt.com

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK