fortuna

Internetowa ruletka Ladbrokes

0

Serwis bukmacherski Ladbrokes przygotował dla swoich graczy w ostatnim czasie bardzo ciekawa ofertę. Oprócz wielu nowych bonusów i promocji zaprezentowano wiele nowych gier, które sprawiły, że serwis stal się znacznie bardziej atrakcyjny, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jedna z najciekawszych zmian jest wprowadzenie do oferty nowej internetowej ruletki. Gra funkcjonuje pod nazwą Roulette i już teraz cieszy się znacznym zainteresowaniem graczy. Mowa zarówno o graczach nowych oraz tych, którzy swe konta posiadają od dłuższego czasu. Ruletka jest jedną z najstarszych gier hazardowych na świecie, a jednocześnie zabawą która w stacjonarnych i internetowych kasynach cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Zasady Roulette są bardzo proste. Jest to tradycyjna ruletka, a więc polega na obstawieniu konkretnych pól poprzez położenie na nich swoich żetonów. Każdy z żetonów ma określona wartość pieniężną. Gdy wszyscy gracze zdecydują się już na konkretne pola kręci się kołem ruletki i w momencie gdy jest ono rozpędzone wrzuca się do niego kulkę. Kulka zawsze wrzucana jest w przeciwnym kierunku do kierunku obrotów koła ruletki. Dzięki takiemu działaniu kulka szybko traci prędkość i wpada do tak zwanej kieszeni. Kieszeń jest oznaczona konkretna liczbą. Jeśli któryś z graczy zdecydował się obstawić pole z numerem odpowiadającym kieszeni, w której znajduje się kula zwyciężył.

Affiliate Lounge

Obsługa aplikacji z grą jest bardzo łatwa i intuicyjna, dlatego też nikomu nie powinna sprawić większych trudności. Wystarczy tylko wybrać żetony o określonej wartości i położyć je w określonym miejscu. W przypadku ewentualnej pomyłki można skorzystać z opcji „cofnij”. Pamiętajmy jednak, że nie będzie to możliwe w momencie gdy koło ruletki znajdzie się już w ruchu. Na stronie internetowej bukmachera www.ladbrokes.com znajduje się dokładny opis i instrukcja gry. Po jej lekturze z pewnością wszystko będzie jasne i klarowne. Wystarczy tylko skonfrontować zdobytą w ten sposób informacje z panelem gry i wszystko samo się wyjaśni. Bardzo przydatna może się także okazać zakładka FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tutaj znajdziemy odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Jeśli jednak będziemy mieli jakiś problem lub nadal nie będziemy potrafili czegoś zrobić zawsze możemy skontaktować się z działem obsługi Ladbrokes. Konsultanci pracują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego nie będziemy musieli długo czekać na uzyskanie satysfakcjonującej odpowiedzi.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK