fortuna

Historia kasyn internetowych

0

Początki Internetu w Polsce to lata 90 i kto by przypuszczał, że w USA już w latach 70 pojawiły się pierwsze kasyna online. Początki tego typu rozrywki internetowej to pojawienie się prostych gier online, które składały się z kilku generowanych gier losowych i przeznaczone były dla pierwszych komputerów, które dysponowały małą mocą obliczeniową. Jednak niestety  ta forma hazardu nie przyjęła się na duża skalę i korzystało z niej jedynie grono biznesmenów i bogaczy.

Po latach posuchy, bo dopiero w roku 1995, kasyna online wdarły się w Internet z dużym impetem. Pierwsze strony które powstały były kolorowe i ekscytujące jak prawdziwe kasyna w rzeczywistym świecie. Wygląd strony te zawdzięczały pierwszym webmasterom, pasjonatom.

Nie to wpłynęło w największym stopniu na dynamiczny rozwój tej branży w Internecie. Największą przysługę dla kasyn internetowych oddały banki, które miały zdolność do przeprowadzania elektronicznych transakcji w sieci.

Dzięki temu tym, którzy chcieli grać dało możliwość przesunięcia koniecznych dla gry funduszy w bardzo krótkim czasie. Problemem stała się początkowo sprawa bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych w Internecie, ale na szczęście bardzo szybko kasyna internetowe upewniły swoich klientów, że posiadają one najlepsze dostępne technologie ochrony danych w sieci.

Kongres USA ustanowił wiele zasad i przepisów dotyczących hazardu w Internecie. Ustalono jednoznacznie, że te strony z grami nie łamią żadnego z praw federalnych USA. Niektórzy z członków kongresu stale usiłowali wprowadzić antyhazardowe regulacje na Internet, lecz te przepisy nigdy nie zostały uprawomocnione i nie weszły w życie.

Przed rokiem 1998 wpływy z hazardu internetowego szacowano na ponad 8 milionów dolarów. W 1999 rząd rozpoczął proces wyrywkowej kontroli kasyn internetowych i upewnił, się, iż wypłaty są takie jak przedstawia się je w reklamach. Liczba graczy kasyn internetowych podwoiła się w roku 2001 po ujawnieniu przez media, że jeden z graczy zarobił ponad 400 tysięcy dolarów w kasynie The Sands. Jest dziś do wyboru ponad 2300 kasyn internetowych.

Kasyna internetowe działają od dziesiątek lat. Wraz z zaawansowaniem technologii, przemysł ten wydaje się być lepszy i lepszy. Gry wyglądają lepiej, i mogą być one grane z niepowtarzalnymi efektami symulującymi prawdziwą grę. Możliwość dostępu do funduszy zarówno tych do wydania jak i tych wygranych powoduje, iż hazard internetowy przyciąga miliony ludzi z całego świata.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK